" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Реконструкції будівель. Узаконення

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Реконструкція відноситься до типу будівельних робіт із втручанням у несучі перекриття та комунікації. У цьому процесі може пройти зміна цільового призначення об'єкта та геометричних контурів будівлі.

Особливості

Багато хто часто плутає реконструкцію та перепланування. Варто пам'ятати, що перше включає:

    зміна несучих конструкцій об'єкта;

    зміну функціоналу будівлі;

    перепланування.
Головною відмінністю зазначених понять є необхідність дозволу на реконструкційні роботи, а при переплануванні часто не потрібні.
Реконструкція житлового об'єкта нині часто проводиться задля розширення площі. Такі роботи без дозволу спричинять штрафні санкції та визнання споруди незаконною, що може обернутися зносом та судовими позовами.

Узаконення реконструкції нежитлової будівлі

Легалізація цього процесу ґрунтується на державному законодавчому акті, що виконує регулювання містобудівної активності. Спочатку потрібно точно визначити тип та функціонал побудованого об'єкта (житлове, комерційне, виробниче) та форма ремонтних робіт, щоб зрозуміти, які документи потрібно зібрати.
Пам'ятайте, що перед тим, як підготувати пакет паперів на відреставровану будову або житловий особняк, необхідно перевірити, чи не рахується проведений тип реконструкції у формулярі, зазначеній у постанові "Про затвердження переліку будівельних робіт, після яких об'єкт не підлягає введенню в експлуатацію". Будинки з цього переліку одразу реєструються у власність та не вимагають додаткових дій.Існує два види оформлення реконструкції приміщення:

    загальний;

    спрощений.
Якщо в процесі будівельних робіт відбувається зміна, перенесення або знесення несучих конструкцій, то обов'язково застосовуються перший тип.

Документи

Реконструкція будівлі, узаконення якої відбувається за певними правилами, потребує конкретного набору документів, без яких легалізація змін неможлива. Пакет, обов'язковий для оформлення, включає:

    папери, що допомагають ідентифікувати власника (для фіз.осіб – це паспорт та код ідентифікації, для юр.осіб доведеться надати установчу документацію);

    правовстановлюючі свідоцтва на будову (контракт купівлі, продажу, обміну, дарування, відомості з державного реєстру тощо);

    проект реконструкції;

    якщо є, техпаспорт.
Легалізація реконструкційних робіт та її терміни залежить від:

    розташування об'єкта;

    загальної площі будівлі;

    наявності повного пакета документів.
Пам'ятайте, що за відсутності внесення змін до геометричних пропорцій будови, а також до основних конструкцій та огорож, оформлення дозволу не потрібно.
Орган, куди слід звертатися при необхідності отримання реконструкційного дозволу, називається ДАБI.
Висококваліфіковані спеціалісти компанії KYPIDOM у Кропивницькому Кіровоградській області допоможуть своїм клієнтам виконати всі необхідні дії для узаконення змін у будинку без обов'язкової присутності замовника у всіх інстанціях.

Узаконення реконструкції будівель

Наша організація надає кожному клієнту:

    безоплатну консультацію;

    підготовку, вилучення та відправлення всієї необхідної документації;

    мінімальна участь клієнта;

    демократичні ціни
Звернення в KYPIDOM дає замовнику гарантований результат та індивідуальний підхід, а також можливість заощадити сили та час.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram