" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Важливим фактором при придбанні квартири, будинку, офісу, виробництва є прозорість процесу та відсутність підводного каміння, що тягне за собою грошові втрати та судові розгляди. Юридичний супровід угод з нерухомістю дозволяє уникнути поширених похибок, оцінити ризики.

Особливості та помилки

Будь-які операції, які проводяться з нерухомими об'єктами, мають високу фінансову вартість, а, відповідно, ризики при їх скоєнні зростають у рази. Клієнти, які купують чи продають житлові, офісні чи виробничі приміщення, бажають максимально убезпечити себе, використовуючи доступні методи перевірки ринку. Однак у більшості випадків необхідний грамотний супровід. Юридичні угоди з нерухомістю у Кропивницькому (Кіровоградська область) можуть таїти в собі приховані проблеми, окрім ймовірності зіткнення з несумлінним продавцем, які полягають у:

    неправильне оформлення правової документації (помилки, протизаконність);

    наявності прав на власність в іншої особи;

    реєстрація інвалідом та неповнолітніх у квартирі та будинку;

    недбайливий забудовник (зведення без дозволів, відсутність фінансів чи арешт будівництва тощо);

    участі об'єкта у житловій суперечці та ін.

Що ми пропонуємо

Компанія KYPIDOM пропонує послуги висококваліфікованих юристів. Вартість юридичного супроводу угоди з нерухомістю у нас є найдемократичнішою у Кропивницькому. Послуга захисту фінансових інтересів клієнта включає:

    підтримка контрактів купівлі-продажу житлових, комерційних, бізнес та виробничих об'єктів;

    супровід іпотеки, оренди;

    грамотне укладання договорів;

    консультації з податків;

    всебічна підтримка у процесі оформлення власності;

    представлення інтересів замовника у державних органах;

    відстеження земельних угод;

Чому ми

Компанія KYPIDOM надає різні послуги; юридичний супровід угод з нерухомістю є нашим профільним напрямком. Вже давно стало зрозуміло, що покладатися на рієлтора, який займається підбором, пошуком продавця/покупця/орендаря, у питаннях здійснення великих фінансових транзакцій не варто, оскільки завжди є побоювання щодо компетентності цього фахівця чи чесності фірми загалом. У цьому випадку необхідний юрист, який допоможе здійснити угоду або надати послугу консультування.

Юридичний супровід угод з нерухомістю

У багатьох агентствах застосовуються стандартні умови до всіх контрактів, що загрожує неточностями, помилками та втратою грошей клієнтом. Наша фірма практикує індивідуальний підхід до кожної справи.Також нашими безперечними плюсами є:

    Безперервна практика консультантів та професіоналів KYPIDOM у справах, пов'язаних з реєстрацією, передачею та управлінням нерухомим майном;

    Налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування, державними підрозділами, а також нотаріусами, завдяки якому ми можемо в мінімальний період часу вирішити питання клієнта та дістати необхідну документацію (довідка, правові папери, реєстрація) або отримати дозвіл на здійснення дій з об'єктом.
Наші послуги надаються відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяження» та інші нормативно-правові акти, актуальні на сьогодні.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram