" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Нерухомість оцінка квартир

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Самостійно визначити оцінну вартість житла неможливо, навіть якщо ви знаєте ринкові розцінки. Для її точного визначення потрібно запрошувати спеціаліста – оцінювача, який огляне об'єкт та прилеглу територію та зробить офіційний висновок на основі зібраної інформації. Щоб не переплачувати за послуги сторонніх експертів, скористайтесь за допомогою агентства нерухомості "KYPIDOM"!

У яких випадках потрібна послуга?

Визначити приблизну вартість квартири можна і самостійно – за схожими оголошеннями на вторинному ринку. А точна (офіційна) оцінка потрібна у таких випадках:

    планується укладання договору купівлі-продажу;

    квартира переходить у спадок;

    на житло оформляється дарча;

    квартира йде під заставу (під час оформлення кредиту);

    належить поділ майна (при розлученні);

    чекає виїзд за кордон (подання документів до посольства).
Перелічені дії неможливо знайти вчинено без попередньої оцінки квартири. Якщо ви хочете заощадити час та гроші, скористайтесь послугами перевірених фахівців із компанії "KYPIDOM"!

Які документи знадобляться?

Для замовлення послуги оцінювача вам знадобляться документи, що засвідчують ваше право власності на квартиру. Це може бути свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарчість, рішення суду тощо. Крім того, вам знадобляться:

    технічний паспорт БТІ;

    документ, що підтверджує вашу особу (паспорт громадянина України).
В окремих випадках список документів може бути розширений.Наприклад, при оформленні спадщини слід також надати свідоцтво про смерть власника, а при продажу спільної квартири – нотаріально завірені угоди від співвласників.

Що впливає вартість?

Оцінна вартість квартири складається з цілого ряду факторів. Значення має все: площа та планування приміщень, поверховість будинку, наявність підключених комунікацій, район міста, наявність розвиненої інфраструктури поблизу тощо. Гарний вид з вікна, парки та сквери у кроковій доступності, нещодавно зроблений ремонт, централізоване опалення та гаряча вода – ці особливості гарантовано піднімуть ціну в очах покупців.
У той же час їх можуть відлякати: поганий район міста, нерозвинена інфраструктура, сміттєзвалища та пустирі поблизу будинку, погана екологія, невдале планування кімнат, відсутність ліфта тощо. Усі ці (і багато інших) фактори враховує оцінювач у процесі своєї роботи. Якщо ви хочете заздалегідь, "навскидку" визначити вартість квартири, порівняйте її з аналогічними об'єктами:

    У мікрорайоні. Ціни на нерухомість сильно залежать від географії, і квартири з однаковою площею в будинках подібної забудови, розташованих у кроковій доступності, коштуватимуть майже однаково;

    З такою ж кількістю кімнат. Якщо у вашій квартирі дві кімнати, її варто порівнювати лише з двокімнатним житлом (в одно- та трикімнатних квартирах квадратний метр матиме зовсім іншу ціну);

    У будинках однакового типу. Очевидно, що житло у "хрущовці" коштуватиме на порядок дешевше, ніж у "сталінці" чи новобудові.Враховуйте рік забудови та технологію будівництва при порівнянні квартир у багатоповерхових будинках.

Оцінка квартир
Зібравши попередню інформацію, ви вже приблизно знатимете ціну своєї квартири. Остаточний "акорд" в оцінці поставить фахівець (оцінювач), який зафіксує оцінну вартість документально, і дасть вам можливість проводити подальші операції з нерухомістю. Для швидкого виклику профільного фахівця достатньо звернутися до агенції "KYPIDOM"!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram