" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

оцінити будинок

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Насправді оцінка приватних будинків здійснюється двома способами: витратним і порівняльним. У першому випадку вважаються витрати на його будівництво, з відрахуванням відсотка за природне зношування (чим старіше будівництво, тим вона дешевша). У другому випадку - будинок порівнюється за ціною з аналогічними пропозиціями на ринку: зі схожими характеристиками і в тій же місцевості. Витратний метод найчастіше застосовують до будинків нової забудови, а порівняльний – до старих об'єктів (віком понад 15-20 років).

Основні чинники: що впливає ціну?

Якщо у вас виникне необхідність оцінити вартість приватного будинку та земельної ділянки, на ціну насамперед впливатимуть:

    Відстань об'єкта від міської інфраструктури. Ціна значно зростає, якщо неподалік є школи, дитячі садки, лікарні, банки, торгові центри тощо;

    Наявність підведених комунікацій: електрики, холодної та гарячої води, опалення, газу, інтернету, телефонного кабелю тощо;

    Площа земельної ділянки та житлових/господарських приміщень;

    Вік та стан будівель. А також матеріали, з яких вони збудовані;

    Особливості території. Так, ліси, природні водоймища, парки та сквери підвищують вартість житла, а сміттєзвалища, пустирі та шкідливі виробництва – навпаки, знижують її.
Якщо йдеться про порівняно новий будинок (менше 5-10 років з моменту забудови), покупця також може зацікавити компанія, яка здійснювала будівництво. Далеко не всім приватним забудовникам можна довіряти і репутація серед них грає далеко не останню роль.

Підготовка документації

Щоб скористатися послугами спеціаліста-оцінювача, вам потрібно мати на руках пакет документів, до якого входять:

    Свідоцтво про право власності додому;

    Правовстановлюючий документ на землю (держ. акт на право власності);

    Довідка про присвоєння кадастрового номера (якщо він не вказаний у держакті);

    Технічний паспорт БТІ;

    Документ, що засвідчує вашу особу (паспорт).
Якщо ви – не єдиний власник, також знадобляться документи інших власників та їх письмовий дозвіл на проведення експертної оцінки. Правила діють однаково як для сучасних дорогих котеджів, так і для старих будинків/хат, збудованих понад 60-80 років тому.

Що отримує клієнт, замовляючи послугу?

Визначення оціночної вартості будинку – платна послуга, яку можна замовити в агентстві нерухомості Kypidom. За відносно невеликі гроші ми зберемо повну інформацію про будинок, ділянку та прилеглі території, і призначимо адекватну ціну, що відповідає поточним ринковим тенденціям.
Якір Ви, як клієнт, отримаєте:

    Точний розрахунок вартості об'єкта: як самої ділянки, так і розміщених на ньому будівель;

    Детальний опис оточення (прилеглих територій, сусідніх ділянок, природних об'єктів тощо);

    Основні технічні характеристики об'єкта (житлова та корисна площа, висота перекриттів, стан комунікацій, енергоефективність опалення тощо);

    Опис застосовуваних підходів та порівняння з аналогічними пропозиціями на ринку нерухомості.Ви можете отримати у агентства "KYPIDOM" детальну довідку та виконану роботу, або замовити послугу "під ключ". Так, ми самі проведемо експертну оцінку, не посвячуючи вас у всі тонкощі та технічні нюанси. Який варіант вибрати – вирішувати вам!

Оцінка будинку

У будь-якому випадку, звертаючись до агентства "KYPIDOM", ви отримаєте професійну допомогу, оперативність роботи та гарантований результат. Послугу можна замовити під час особистої зустрічі, по телефону, або через наш офіційний сайт!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram