" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Житлова нерухомість. Оцінка

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Оцінна вартість нерухомості не має великого значення доти, доки не виникне потреба у її продажу чи здачі в оренду. Оцінка об'єкта також буде потрібна, якщо він буде використаний як застава (у банку), або взятий у кредит (в іпотеку). У більшості випадків інформація про балансову вартість міститься в базах БТІ, але якщо ці дані відсутні, оцінку можна провести самостійно – запросивши профільного спеціаліста з компанії "KYPIDOM"!

Що враховується в оцінці?

Вартість нерухомості складається з цілого ряду факторів, починаючи з особливостей будівлі (будинку, ділянки), і закінчуючи районом (містом, країною), де він знаходиться. Фахівець-оцінювач у першу чергу бере до уваги:

    Тип будівництва. Може бути житловою або нежитловою (комерційною, виробничою);

    З яких матеріалів збудовано будинок/будинок: бетон, цегла, піноблок, газоблок, деревина тощо;

    Вік будівлі. Принцип "чим старший, тим дешевше" працює далеко не завжди, і багато будинків радянської забудови цінуються набагато вище новобудов (враховується технологія будівництва та використані будматеріали);

    Технічні особливості: поверховість, планування, наявність/відсутність ліфта, балконів, лоджій, прибудов, комунікацій тощо;

    Розташування. Враховується віддаленість від центру міста та від основних об'єктів інфраструктури: магазинів, лікарень, шкіл, дитячих садків, банків, парків, скверів тощо. Наявність несприятливих об'єктів поблизу також враховується: сміттєзвалищ, пустирів, відстійників, недобудованих будівель, шкідливих виробництв тощо;

    Стан приміщень.Очевидно, що відремонтовані, красиво оброблені кімнати коштуватимуть набагато дорожче за порожні бетонні "коробки", завалені мотлохом і будівельним сміттям.
Фахівець виїжджає на об'єкт та проводить комплексну перевірку по всіх вище перерахованих (і не лише) пунктах. За високого рівня довіри між сторонами можливе надання оцінювачу фотографій об'єкта без виїзду за адресою. Але максимально точну оцінку можна провести лише за особистої присутності.

Які документи знадобляться?

Щоб замовити послуги оцінювача, вам знадобиться стандартний пакет документів, до якого входять:

    техпаспорт на квартиру/будинок;

    свідоцтво про право власності;

    паспорт;

    ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
Якщо йдеться про оцінку приватного будинку разом із земельною ділянкою, то вам також знадобиться держакт та паспорт про присвоєння податкового номера. Документи надаються у вигляді оригіналів, сканів чи ксерокопій.

Оцінка житлової нерухомості

Чому варто звернутися до оцінювача?

Починаючи з 1 вересня 2021 року, в українців з'явилася можливість оцінювати нерухомість автоматично через Фонд держмайна. Однак, на практиці оцінна вартість дуже відрізняється від ринкової, і вам вигідніше заплатити фахівцю, щоб згодом отримати набагато більшу суму від продажу житла.Замовляючи послуги оцінювача житлової нерухомості в агентстві "KYPIDOM", ви отримуєте:

    Максимально точне визначення поточної вартості житла (з урахуванням усіх прямих та непрямих факторів);

    швидкий виїзд на об'єкт;

    Виконання оцінки у найкоротші терміни;

    Допомога у зборі та підготовці документації;

    Допомога у пошуку покупців.
Таким чином, ви не тільки оцінюєте житло, але й підвищуєте шанси на його швидкий та вигідний продаж. Ми використовуємо як власні бази даних, так і сторонні ресурси і допомагаємо клієнтам виходити на надійних покупців та орендарів!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram