" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Що потрібно для продажу будинку

Kypi_Dom
(04.01.2021)

У продажу нерухомості немає нічого складного, якщо на неї не накладено арешту, і вона не перебуває під заставою банку. Отже, як продати будинок (приватний) і отримати від цього гарний прибуток? Для цього потрібно підготувати пакет документів, провести передпродажну підготовку, розмістити оголошення, знайти покупця та укласти з ним офіційну угоду, не забувши сплатити податок державі. Які саме документи вам знадобляться?

Список документації для продажу будинку

Перед тим як продати будинок, встановіть його оцінну вартість. Для цього достатньо скористатися послугами спеціаліста-оцінювача, наприклад, з компанії "KYPIDOM". Коли встановлена ​​адекватна ціна, можна приступити до збору пакета документів. До нього входять:

    технічний паспорт додому

    кадастровий номер на земельну ділянку (ДЗК);

    довідка із служби ЖКГ (про відсутність заборгованостей);

    документи на право власностi;

    нотаріально завірена згода на продаж будинку від чоловіка/дружини (якщо ви одружені).
Як продати недобудований будинок чи об'єкт, не введений в експлуатацію? Заручитись підтримкою фахівців з компанії "KYPIDOM". Ми допоможемо вам продати навіть проблемне житло - в аварійному стані, що знаходиться в іпотечному кредиті, побудоване в невдалому місці і т.д.

Як правильно продати будинок?

Якщо ви хочете отримати від продажу максимум грошей, і зробити угоду в найкоротший термін, потрібно адекватно оцінити стан житла та його привабливість в очах потенційних покупців.На вартість приватного будинку насамперед впливають:

    віддаленість від центру міста (ПГТ, райцентру);

    віддаленість від природних об'єктів (ліси, річки, озера тощо);

    наявність/відсутність підведених комунікацій (електрики, водопроводу, каналізації, газопостачання, опалення, інтернету);

    стан фундаменту, стін та даху;

    стан приміщень (включаючи оздоблення);

    наявність/відсутність меблів та побутової техніки;

    наявність/відсутність господарських будівель на ділянці (гаражі, лазні, теплиці, альтанки тощо).

Як продати будинок
Як продати будинок швидше? Доручити це питання професіоналам! Ми адекватно оцінимо стан та вартість нерухомості, допоможемо вам знайти надійного покупця, та оформимо угоду на законних підставах – з максимальною вигодою та в короткий термін!

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram