" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Оцінити об'єкт Нерухомості

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Законодавство України вимагає наявність спеціальних документів, що оцінюють, перед здійсненням будь-яких угод з нерухомістю, оскільки кожна з них підлягає завіренню у нотаріуса та оподаткуванню. Оцінка комерційного приміщення, квартири, будинки та фабрики у Кропивницькому значно відрізнятиметься один від одного. Щоб точно визначити розмір податку та не помилитися з продажем чи покупкою, слід звернутися за допомогою професіоналів.

Кому потрібна оцінка нерухомості?

Найчастіша причина звернень клієнтів до агентств – це відмова БТІ з тієї чи іншої причини у наданні відомостей про балансову вартість приміщення.
Також експертний висновок про ціну необхідний при оформленні великого кредиту або іпотеки, оскільки на його підставі банк аналізує фінансові ризики та видає позику, орієнтуючись на суму, прописану експертом-оцінювачем.


Оцінка нерухомості будинку може знадобитися тим, хто не згоден із безкоштовним оцінюванням, яке стало доступним у 2020 році для громадян України.
Купуючи квартиру, офіс, завод, звернення до оцінювача дає можливість майбутньому власнику прорахувати майбутні витрати, необхідні на ремонт та облаштування обраного об'єкту. Особливо актуальною є дана послуга для тих, хто вирішив здавати приміщення в оренду.

Особливості

Оцінка житлової нерухомості ґрунтується на багатьох факторах, серед яких такі є прийнятими для будь-якого типу приміщення:

    вид будівництва, поверховість, матеріали виготовлення будинку, особливості планування та інше;

    розташування, в якому обліковується район, віддаленість об'єкта від центру, інфраструктура, дороги та під'їзди, наявність шкіл, магазинів, парків, лікарень навколо (у цьому ж пункті проводиться аналіз аналогічних будівель, що знаходяться в безпосередній близькості);

    висота (розташування на тому чи іншому поверсі дуже важливе при оцінюванні квартири комерційних об'єктів);

    наявність обробки та рівень чистоти в інтер'єрі (оцінювач вдасться до порівняльного аналізу зі схожими приміщеннями в даному районі).
Результат дуже залежить від типу будівлі. Так оцінка виробничої нерухомості повинна включати досканальну інспекцію із зазначенням наявності сигналізації, технологічного обладнання, екологічного статусу об'єкта виробництва і так далі.

Що ми пропонуємо

Компанія KYPIDOM надає різні послуги, до яких входить оцінка нерухомості з метою:

    консультації щодо надання майна як застава;

    підготовки до продажу чи придбання;

    виявлення стартової ціни нерухомості;

    Якір вилучення та купівлі з підрахунком ставок з оренди та збитків;

    проведення управлінських рішень щодо активів;

    страхування;

Оцінка нерухомості

Оцінка ринкової вартості комерційної нерухомості включає експрес-аналіз для попереднього розрахунку ринкової вартості об'єкта.Наші експерти складуть список документації, необхідної для надання послуги, підберуть методики та інструменти для кожного клієнта в індивідуальному порядку та проведуть повноцінний, всебічний аналіз об'єкта оцінки.
У вартість наші послуги включено виїзд спеціаліста по Кропивницькому для складання детального опису приміщення.
Також KYPIDOM відрізняється проведенням аналітики сегмента з урахуванням потенційного та справжнього прибутку від об'єкта та точним моделюванням ситуації ринку, завдяки якій і виходить обґрунтована ринкова вартість.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram