" />
Нерухомість
ПН-НД: 9.00 - 17:00

Кроки продажу нерухомості

Dom
(04.01.2021)

Якщо вам потрібно продати житлову чи комерційну нерухомість, варто підготуватися до тривалої тяганини, зумовленої бюрократією та недосконалістю законів у нашій країні. Збір довідок та дозволів може зайняти місяці, і прискорити цей процес можна лише одним способом – зверненням за допомогою до агенції. Так, "KYPIDOM" швидко вирішить усі ваші проблеми, і роз'яснить, як продати нерухомість швидко та вигідно!

Нюанси "правильного" продажу

Важливо не тільки мати нерухомість, але і вміти її правильно піднести потенційним покупцям. Тут важливо дотримуватися ряду простих правил:

    Не вказувати на недоліки. Так, якщо у вас у квартирі стара електропроводка, зашлаковані радіатори опалення або галасливі сусіди, про це зовсім не обов'язково повідомляти покупця;

    Чітко вказувати формулювання в оголошеннях. Як продати елітну нерухомість у стилі "прованс" - не відомо, зате всі знають про те, що таке "сільський стиль", світлі та просторі приміщення, екологічне оздоблення і т.д.;

    Намагатися не використовувати скорочення. Не кожен покупець зможе розшифрувати позначення типу " 2ПД/6 " . Краще прямо вказувати, що це квартира у другому під'їзді із шести.
Перед тим як продати заміську нерухомість, також варто зробити низку фотографій: як самого будинку, так і прилеглої території (двору, саду, городу, господарських будівель і т.д.). Іноді остаточним аргументом на користь покупки стають не характеристики самого будинку, а наявність гаража, теплиці або лазні біля нього.

Як швидко продати нерухомість?

Складаючи оголошення, намагайтеся вказати максимум важливої ​​інформації, уникаючи зайвих відомостей (у тому числі негативних). Покупців насамперед цікавить:

    де розташований об'єкт (район, віддаленість від центру, наявність під'їзних колій тощо);

    чи є підключення до комунікацій;

    площа житлових приміщень та земельної ділянки;

    наявність документів, необхідні швидкого укладання договору.

Як продати нерухомість
Як продати дорогу нерухомість без зайвих витрат та втрат? Самостійно це зробити практично неможливо (занадто велика конкуренція серед приватників), тому найкращий вихід – звернення до агенції. Ми швидко знайдемо для вас гідного покупця і оформимо угоду на найвигідніших умовах. Причому це стосується будь-якої нерухомості: житлової, нежитлової (комерційної/виробничої) та порожніх земельних ділянок.

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram